League Of Legends Online

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Riot Games
League Of Legends Online; takım savaşlarına katılacağınız gerçek zamanlı bir strateji savaş oyunudur.

League Of Legends Online; takım savaşlarına katılacağınız gerçek zamanlı bir strateji savaş oyunudur.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde herhangi bir yükleme yapmadan direk olarak tarayıcınız üzerinde giriş yaparak oynayabileceğiniz oyunda, 2 farklı oyun tarzı, 3 harita bulunuyor. Ayrıca oyunda toplamda 95 adet karakter yer alıyor.

League Of Legends yani kısa adıyla LoL oyununda kahramanlar Tank, DPS ve AP olmak üzere 3 guruba ayrılıyor. DPS, Damage per second, yani saniyede hasar veren Ap ise Ability Power, yani yetenek gücü anlamına geliyor.

Kısaca kahraman guruplarını ele alırsak;

Tank, kahramanlar takım savaşlarında daima en önde yer alır ve adı gibi tanklık yapar. Bu kahramanlar genel olarak can, zırh, büyüye karşı zırh ve can yenileyici eşyalar alırlar. Tanklar bu eşyalar ile yüksek seviye canlara ve zırhlara sahip olurlar.

DPS, kahramanlar savaşlarda sürekli olarak karşı tarafa hasar verirler. Bu kahramanlara vurmuş hızı ve hasar yükseltici eşyalar almak gerekir. Bu sayede karşı tarafa daha hız ve daha yüksek hasarlar vererek rakibini alt edebilir.

AP, kahramanlar büyülerini kullanarak hasar verirler. Ability Power veren eşyalar alarak kullandıkları büyülerin rakibe verdiği hasarı arttırırlar.

Ayrıca oyunda Classic ve Dominion olmak üzere 2 farklı tarz ve toplamda 3 adet harita bulunuyor.

Online olarak dünya çapında oyuncular ile oynayabileceğiniz oyunda dilerseniz onlara rakip olabilir, dilerseniz de müttefik olarak rakiplerinize karşı birlikte mücadele edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
League Of Legends Online indir